Добредојдовте на krigla.mk

                                                                                                                                                                

 ИСПОРАКА ДО ВАШАТА ВРАТА                                             ПОДРШКА 24/7 ОД СТРАНА НА НАШИТЕ ОПЕРАТОРИ                  КУПУВАЈТЕ БЕЗБЕДНО-ПЛАЌАЈТЕ СИГУРНО!

ЦЕНА НА ИСПОРАКА 100 ДЕН.                                                                         070/233-980                                                                    МОЖНОСТ ЗА ПЛАЌАЊЕ ПРИ ДОСТАВА

ЗА ИЗНОС НАД 1000 ДЕНАРИ ИСПОРАКАТА Е БЕСПЛАТНА 

Акција
-15%
ВРАНЕЦ ВИЛАРОВ  1Л
110 MKD130 MKD
110 MKD130 MKD
-3%
SMIRNOFF RED VODKA 1L  VOL:%40
780 MKD800 MKD
780 MKD800 MKD
-2%
MONIN PIRE CRESA 1L
860 MKD880 MKD
860 MKD880 MKD
-2%
JAGERMEISTER 1L VOL:%35
1.100 MKD1.120 MKD
1.100 MKD1.120 MKD
-14%
VOTKA COSMOPOLITAN 1L
320 MKD370 MKD
320 MKD370 MKD
-15%
FJODOR VODKA 1L  VOL:%40
320 MKD375 MKD
320 MKD375 MKD
-2%
MONIN PIRE PRASKA 1L
860 MKD880 MKD
860 MKD880 MKD
-4%
PELINKOVAC 1L VOL:% 31
500 MKD520 MKD
500 MKD520 MKD
-2%
MONIN PIRE JAGODA 1 L
860 MKD880 MKD
860 MKD880 MKD
Избрани производи
Најново
-2%
MONIN PIRE JAGODA 1 L
860 MKD880 MKD
860 MKD880 MKD
-2%
MONIN PIRE CRESA 1L
860 MKD880 MKD
860 MKD880 MKD
-2%
MONIN PIRE PRASKA 1L
860 MKD880 MKD
860 MKD880 MKD
-14%
VOTKA COSMOPOLITAN 1L
320 MKD370 MKD
320 MKD370 MKD

krigla.mk

banner1 banner2 banner2 banner3 Banner4

ЗА НАС

Нашата приказна

 Почитувани потрошувачи, Компанијата Бистра Вода Дооел Скопје е овластен дистрибутер на компаниите Саманта, Гемак,АВТ,Алтеа ММ,Прилепска Пиварница,Еуро-Табак,Стоби Винарија, ХМ Спиритс, План Плус,Рес-ком,Дема. Во склоп на компанијата работи нашата интернет продавница за поедноставен и побрз пристап на нашата палета на производи за малопродажба. KRIGLA.MK е интернет продавница која има за цел на нај брз начин да ви ги достави до вашиот дом вашите омилени пијалоци. Нашата цел е на полесен начин да дојдете до посакуваниот производ по приципот ДИНГ ДОНГ испорака до вашиот дом. 

КОНТАКТ

  • +389 070 233 980
  • bistravoda.mk@gmail.com
  • krigla.mk

FACEBOOK

krigla.mk © 2018. UKION SHOPS